ELEKTRYK SOPOT

O dobrego fachowca w zakresie elektryczności czasami trudno. Obecnie jesteśmy praktycznie z każdej strony otoczeni urządzeniami elektrycznymi. Również nowoczesne technologie nadal opierają się na zasilaniu za pomocą prądu elektrycznego. Czasami, dopiero kiedy w naszym domu z powodu awarii lub innej przyczyny zabraknie prądu, zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo nasze codziennie życie oparte jest na elektryczności. Również dzięki nowoczesnym technologiom, urządzeniom energooszczędnym wiele codziennych czynności jest ułatwionych, a my zyskujemy więcej wolnego czasu.

Co jednak zrobić, kiedy instalacja elektryczna ulegnie awarii? Wówczas niezwłocznie należy skontaktować się z profesjonalnym elektrykiem, najlepiej w najbliższej okolicy, aby awaria została szybko usunięta.

Doświadczony elektryk Sopot.

Elektryk Sopot

Nasza firma działa w obrębie Trójmiasta – Gdańsk Gdynia Sopot. Od wielu lat zajmujemy się obsługą techniczną nieruchomości, domów prywatnych, mieszkań, bloków, restauracji, barów itp. Zapewniamy kompleksowe uslugi również w zakresie instalacji elektrycznych. Zwracając się do nas, macie Państwo gwarancję, iż wykonamy swoją pracę na najwyższym poziomie, szybko, sprawnie i bezpiecznie. W ramach świadczenia usług elektrycznych, zajmujemy się montażem instalacji, naprawą, modernizacją, podłączeniami również urządzeń. Z naszej strony mogą Państwo również liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Podpowiemy, kiedy powinny być przeprowadzane kontrole instalacji, jakie rozwiązania wybrać planując modernizację, wymianę, lub wybierając instalację przy budowie.

 

Świadczymy szereg innych usług, a wśród nich:

 

Pogotowie elektryczne 24 h

W ramach rozwoju firmy dla naszych klientów z Sopotu i okolic uruchomiliśmy Pogotowie Elektryczny 24 h. W przypadku wystąpienia awarii, uszkodzenia, lub zwarcia instalacji elektrycznej, mogą kontaktować się Państwo z nami o każdej porze, a my ustalimy najszybszy termin naprawy. Nasi elektrycy doskonale poradzą sobie z każdym problemem, zachowując oczywiście zasady bezpieczeństwa. Mogą również udzielić Państwu wskazówek odnośnie użytkowania nietypowych instalacji elektrycznych, obsługi skrzynek bezpiecznikowych czy konserwacji instalacji.

Zapraszamy serdecznie do współpracy! Niezawodność, profesjonalizm, doświadczenie, oraz najwyższa jakość usług – to właśnie Elektryk Sopot, firma Serwis Instal 24.